Prosinec 2008

13.díl - sliby chyby

8. prosince 2008 v 8:42 | Lukyn |  Comeback
tk a ted je na řadě obsah dílu 13,tento díl se nazývá sliby chyby a je o Tomášových nesplněných slibech,Ivě slibuje 4roky snowboard a dá jí staré lyže,ve kterých porazil Víťu Vávru.Ozzák si také myslí ,že nedrží sliby,pohádají se a drží 3 dny bobříka mlčení.To Saša,Lexa a Iva si naleznou v novinách brigády a chodí do obchodu na brigádu,při tom lexa tam chce jen aby našel gumové medvídky ,ve kterých se soutěž o snowboard.
Lexa také ukradl všechny cedulky z obchodu ,aby je mohl používat ozzák při držení bobříka mlčení.Ozzák si dal na začátku dílu pod UV lampu tkz.Loštický zázrak ,který časem zapáchal,tk ho tomáš vyndal a nandaval na talíře a pokoušel se ,aby ozzák promluvil.To se mu však nepovede a ozzák tento slib dodrží.

14.Díl - simonino rozhodnutí

8. prosince 2008 v 8:05 | Lukyn |  Comeback
tak a je tady moje novinka ,výpíšu postupně všechny díly comebacku i s potřebnými odkazy!!!
jdeme na to

Simonin bývalý manžel si chce vzít do péče jedno ze svých dětí a Simona neví, jestli se má zbavit Lexy, nebo Saši. Porovnává tedy jejich provozní náklady a spotřebu na kilometr...
Nakonec ale podlehne svým mateřským pudům a nevydá dítě ani jedno. Její bývalý muž na ni za trest posílá sociálku. Pokud Simona nepředvede, že všichni žijí v harmonické rodině s pravidelnými stravovacími a hygienickými návyky, může přijít dokonce o obě děti! Řešení se nabízí samo: infiltrovat se k Tomášovi do rodiny.
Pacovští mají sice k harmonii daleko asi jako vepřová ke zdravé výživě, ale Tomáš aspoň bývá občas doma. Schyluje se ke skutečnému dramatu. Už kvůli tomu, že Ivu, Lexu a Sašu čeká představení v dramatickém kroužku.